К списку тем

Сергей на празднике лодки в Устье, 10.07.10

Marintos

Отправлено 7 лет назад

Войти для отправки личного сообщения

Добрый вечер!    

Давно собиралась выложить видео с концерта, но все не до этого было.

В общем, вот видео тех минут удовольствия, ради которых стоило посетить это удаленное местечко Вологодской области Big grin З.Ы. К сожалению, качество видео пострадало, но все же... приятного просмотра!

http://www.youtube.com/watch?v=5-6nnUHOWrs

http://www.youtube.com/watch?v=KTgtgk8pbZI

http://www.youtube.com/watch?v=hA5pj4K_crA

ЕленаН

Отправлено 7 лет назад

Огромное Вам спасибо!!!!  Получила заряд энергии и хорошего настроения.

serka

Отправлено 7 лет назад

Фу, попса... Вспомнила "Руки вверх"... "Забирай меня скорей увози за семь морей"... у них, вроде, и рубашки одинаковые... Я плохая? Да? Ну ниче с собой поделать не могу:)

roza luxemburg

Отправлено 7 лет назад

Да... "Вставило" конкретно от увиденно-услышанного))), даже кофе заваренный на ночь, чтоб не уснуть над бумажками, пить не буду))) Вулкан безруковской энергии разбудит любого ;-) (где б тоже такой женьшень купить?;)). За "Хулигана" -отдельный низкий поклон! (хм... 2 раза писала "Хулигана"..., а все выходило "Хулиган-2"..., может часть вторая спекта-не за горами?;-))

Швецова Ольга из Первоуральска

Отправлено 7 лет назад

Marintos, СПАСИБО огромное за видеоRoll eyesочень позитивно…аж эмоции блещутLove-eyesочень
хорошее успокоение пе
ред сном…..Roll eyes

Marintos

Отправлено 7 лет назад

Пожалуйста! Сама сейчас с удовольствием пересмотрела Roll eyes

По-моему у меня еще были где-то несколько фотографий с "Ведьмы", 2007 год правда.. Могу поискать, если кому интересно..

Швецова Ольга из Первоуральска

Отправлено 7 лет назад

Мне интересно..все фото с Сережей..если не сложно... Заранее спасибо....

Екатерина

Отправлено 7 лет назад

От Сергея исходит сплошной позитив))))) Очень приятно на него смотреть!!!!

roza luxemburg

Отправлено 7 лет назад

Фоточки с праздника))))    

Елена Калмыкова

Отправлено 7 лет назад

Спасибо за прекрасное видео. Сергей молодец! Потрясающее неповторимое исполнение и масса энергии)))

kresslu

Отправлено 4 года назад

replica watches tag heuer that are certain auctioneer internet websites jewelry that permits you to initiate command only one Greenback. 00. You can find also wholesale businesses of all of jewelry . You should purchase in truly a lot with cheap expenses. fake breitling fake watches for men fake watches for men This sort of liven up is great re-sell for profits arrangement at flea marketplaces or maybe your shop. Discover the very best watches, you can obtain the least expensive cost hermes mens watches . It does not matter you're a celeb or common men and women, we've been positive you may be content with our watches any time you arrive accross our web page. Wholesale Designer watches for as much as 90% off retail. Designer Wholesale Resources will exhibit you the way to order major designerwatches. Wholesale Manner

Аноним

Отправлено 4 года назад

tendencies empire waist cocktail dresses empire waist cocktail dresses . discount brides dresses discount brides dresses summer dresses summer dresses From tasteful simplicity to wild and whimsical hues, today's wedding ceremony cake captures the personalities with the bride and groom, fits the period, suits the formality and delights wedding ceremony visitors like a centerpiece from the reception ballroom dcorand sooner or later like a delectable emphasize with the dessert hour. Wedding ceremony CakesListed below are the highest tendencies for wedding ceremony cakes in 2012 mother of the bridal dresses mother of the bridal dresses :Peak: Wedding ceremony cakes are receiving taller in 2012, not merely with all the range of tiers but relatively with all the peak of each and every tier within the generation of the elevated cake cheap evening dresses cheap evening dresses . Flavors wedding dresses : In 2011 weddings, red velvet cake was all of the rage, and given that pattern is fading out in 2012, inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses in favor of unique flavors these kinds of as pomegranate informal wedding dresses informal wedding dresses , blackberry

Отправить сообщение

Вы должны войти в систему, чтобы оставлять сообщения.